Contact

 

Olivier Bauwens

Managing Director

 

olivier@belizecorporate.be

+32 9 395 03 35

 

 

 

Werner de Backer

Account manager

 

 

 

werner@belizecorporate.be

+32 476 240 343 

 

 

Tomas Praet

Account manager

Oost- en West-Vlaanderen,

Antwerpen & Brussel

 

tomas@belizecorporate.be

+32 470 811 628

 

 

Omer Wijnants

Account Manager

Limburg, Kempen,

Brabant & Walloni├ź

 

omer@belizecorporate.be

+32 473 122 701

 

 

Els Carrijn
Administration - Finance

els@belizecorporate.be
+32 9 395 03 35

 

Edita Zdanaviciute
Warehouse

magazijn@belizecorporate.be
+32 9 395 03 35

 

 

Manuel Olivares
Tailor


manuel@belize.be 

+32 9 223 12 62

 


 

 

Krzystof Szajek
Belize Corporate Poland

krzystof@belizecorporate.pl
+48 797 334 99

 

Burelen - Toonzaal - Magazijnen

Zwaantjesstraat 42b || 9090 Melle

Belize Made-To-Measure
Koestraat 5 || 9000 Gent

Voornaam *
Naam *
Straat + nummer
Postcode
Woonplaats
Email *
Telefoon
Opmerking
Deze website is beschermd door reCAPTCHA en het Privacybeleid en de Servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.
* Verplicht in te vullen velden
Deze website maakt gebruik van cookies De website van Belize Corporate gebruikt functionele cookies. In het geval van het analyseren van websiteverkeer of advertenties, worden ook cookies gebruikt voor het delen van informatie, over uw gebruik van onze site, met onze analysepartners, sociale media en advertentiepartners, die deze kunnen combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun diensten.
Toon details Verberg details
Selectie toelaten Alle cookies toelaten