Contact

Belize Corporate

Burelen/Magazijn/Atelier

 

Zwaantjesstraat 42B - 9090 Melle

Raf Smets - Beroepskleding 
Burelen/Winkel

Diestsebaan 136 - 3290 Diest

Belize Made-To-Measure

Maatwerkwinkel 

 

Koestraat 5 - 9000 Gent

 

Olivier Bauwens
Managing Director
olivier@belizecorporate.be
+32 9 395 03 35

 

Omer Wijnants
Account Manager
omer@belizecorporate.be
+32 473 122 701

 

Manuel Olivares
Tailor
manuel@belize.be
+32 9 223 12 62

 

Werner de Backer
Account manager
werner@belizecorporate.be
+32 476 240 343 

 

Raf Smets

 

 

+32 13 31 13 30

 

Els Carrijn
Administration - Finance
els@belizecorporate.be
+32 9 395 03 35

 

Elke Rubens

 

Elke@belizecorporate.be

+32 13 31 13 30

 

Tomas Praet
Webshop
tomas@belizecorporate.be
+32 470 811 628

 

Edita Zdanaviciute
Warehouse
magazijn@belizecorporate.be
+32 9 395 03 35

 

Claudine Vindevogel
Atelier
atelier@belizecorporate.be
+32 9 395 03 35

 

Krzystof Szajek
Belize Corporate Poland
krzystof@belizecorporate.pl
+48 797 334 99

Weet u niet direct bij wie u moet zijn?

Vul dan onderstaand contactformulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op!

 

Voornaam *
Naam *
Straat + nummer
Postcode
Woonplaats
Email *
Telefoon
Opmerking
Deze website is beschermd door reCAPTCHA en het Privacybeleid en de Servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.
* Verplicht in te vullen velden
Deze website maakt gebruik van cookies De website van Belize Corporate gebruikt functionele cookies. In het geval van het analyseren van websiteverkeer of advertenties, worden ook cookies gebruikt voor het delen van informatie, over uw gebruik van onze site, met onze analysepartners, sociale media en advertentiepartners, die deze kunnen combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun diensten.
Toon details Verberg details
Selectie toelaten Alle cookies toelaten